Футбол 17:58 - 16 червня 2021

Команда Станіслава Черчесова відзначилася першою на турнірі перемогою

Фінляндія - Росія

Getty Images / by Kirill Kudryavtsev

У рамках другого туру групового турніру чемпіонату Європи 2020 року росіяни у Санкт-Петербурзі з'ясували стосунки з фінською збірною. Нагадаємо, на почин Євро-2020 росіяни були розгромлені Бельгією (0:3), а фіни у пам'ятному матчі через випадок з Крістіаном Еріксеном переграли данців (1:0).

У матчі вже на 3-й хвилині гравці фінської дружини забили, але арбітр за допомогою ВАР гол Пог'янпало не зарахував, віддавши перевагу дуже спірного офсайду. Надалі до перерви гравці збірної Фінляндії виглядали у атаці на порядок краще за росіян, але жоден шанс для взяття воріт Сафонова не використали. Проте росіяни зусиллями Алєксея Міранчука під завісу першого тайму змогли забити. 1:0.

По перерві на боці гравців збірної Росії зберігалася територіальна перевага. Втім, скористатися цим, щоб розвинути перевагу, вони не зуміли. Не забили і фіни, що у підсумку обернулося для них першою поразкою на Євро-2020.