25 липня, неділя

Це практично виліт. Туреччина несподівано програла Уельсу

Футбол 20:57 - 16 червня 2021

Команда Шенола Гюнеша - розчарування Євро-2020

Збірна Туреччини програла Уельсу (0:1) в рамках 2-го туру групового етапу Євро-2020.

По ходу першого тайму валлійці мали кілька шикарних можливостей для голу. Один тільки Аарон Ремзі упустив два відмінні моменти, але на 42-й хвилині хавбек Ювентуса прийняв на груди ювелірний пас Гарета Бейла і переграв Угурджана Чакира.

Здавалося, що після перерви підопічні Шенола Гюнеша полетять вперед, щоб виправити ситуацію, але замість цього привезли в свої ворота пенальті. Тільки ось Гарет Бейл запустив м'яч на трибуни.

Уельс продовжував більш небезпечно атакувати, а на останніх хвилинах все той же Бейл хитро прорвався по лицьовій лінії після розіграшу кутового і прострілив на Коннора Робертса, який ідеально пробив з кількох метрів.

Валлійці з чотирма очками в активі практично гарантували собі місце в плей-офф. У Туреччині 0 балів і різниця м'ячів 0-5, а значить на 99% в 1/8 фіналу цієї команди не буде.