28 липня, середа

Італія легко впоралася зі Швейцарією і оформила вихід до плей-офф

Футбол 23:55 - 16 червня 2021

Команда Манчіні поки що йде без осічок

Збірна Італії в Римі легко розгромила Швейцарію в рамках 2-го туру чемпіонату Європи-2020.

Вперше команда Роберто Манчіні забила вже на 19-й хвилині, коли Джорджо К'єлліні краще за всіх розібрався після подачі з кутового. Однак після перегляду VAR взяття воріт відмінили через гру рукою.

Але вже через шість хвилин "Скуадра адзурра" все ж відкрила рахунок. Доменіко Берарді зробив класний рейд по правому флангу і викотив на порожні ворота Мануелю Локателлі. Ідеальна робота зв'язки з Сассуоло.

На 52-й хвилині Локателлі й зовсім став головним героєм матчу. Після пасу Ніколо Барелли 23-річний хавбек завдав ідеальний удар з-за меж штрафного.

Все вже йшло до перемоги Італії 2:0, але за хвилину до кінця основного часу Чіро Іммобіле прекрасним дальнім пострілом довів рахунок до розгромного.

Італія з шістьма балами в активі оформила вихід в 1/8 фіналу. На два очки від неї відстає Уельс, з яким її чекає гра в наступному турі. У Швейцарії одне очко, тому для виходу в плей-офф їй необхідно в заключному турі обігрувати Туреччину.