Пляжний футбол. Україна програла Португалії в серії пенальті

Футбол 15:59 - 19 червня 2021

Сенсація не вдалася

beachsoccer.org.ua

Збірна України з пляжного футболу провела матч заключного туру відбіркового етапу Євроліги проти лідера групи Португалії, яка перед цим розгромила Німеччину (10:1) і Азербайджан (7:2).

Незважаючи на статус аутсайдерів, українці вже к 21-й хвилині повели 2:0 завдяки дублю Дмитра Войтенка. Але голи Коїмбри і Луїша Мартінша дозволили португальцям зрівняти рахунок. У кінцівці гри Україна знову вийшла вперед - автогол Брілханте. Але вже через хвилину все той же Мартінш перевів гру в овертайм. Справа дійшла до серії пенальті, де Португалія була точніше - 4:2.

Євроліга-2021. Відбірковий турнір. Група А

Португалія - ​​Україна 3:3 (по пен. - 4:2)

Голи: Коїмбра (24), Л.Мартінш (29, 33) - Войтенко (4,21), Брілханте (32, автогол)

Україна набрала 5 очок, які, швидше за все, дозволять їй пробитися до вісімки учасників Суперфіналу Євроліги.