28 липня, середа

Сенсація в Будапешті. Угорщина примудрилася відібрати очки у Франції!

Футбол 17:55 - 19 червня 2021

Андердог Групи F зупинив чемпіонів світу

Збірна Угорщини сенсаційно відібрала очки у Франції (1:1) в матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020.

Франція очікувано володіла перевагою по ходу першого тайму, а Карім Бензема на 31-й хвилині примудрився пробити повз з ідеальної позиції метрах в дев'яти від воріт. Перед цим відмінні моменти були у Киліана Мбаппе і Антуна Грізманнf.

У підсумку чемпіони світу настільки захопилися атакою, що банально проспали ривок лівого захисника Аттіли Фіоли, який відгукнувся на передачу Роланда Шоллоі і реалізував вихід сам на сам. Такої кінцівки першої половини гри не очікував ніхто.

Після перерви малюнок гри не змінився. Команда Дідьє Дешама масовано атакувала, а Угорщина намагалася зловити суперника на контратаці. Зрівняти французи змогли тільки на 66-й хвилині. Уго Льоріс дуже далеко виніс м'яч, Кіліан Мбаппе блискуче зіграв між двома центрбеками і видав ідеальну передачу на Антуана Грізманна, якому залишалося лише влучити у ворота з кількох метрів.

Франція лідирує в Групі F з чотирма очками в активі, але може опуститися на друге місце, якщо Португалія сьогодні обіграє Німеччину. В активі Угорщини лише одне очко, тому для виходу в плей-офф їй потрібно тільки обігравати німців в Мюнхені в заключному турі.