28 липня, середа

Поки що найкращий матч Євро-2020. Німеччина в Мюнхені впоралася з Португалією

Футбол 20:52 - 19 червня 2021

Таку сильну Німеччину ми не бачили вже давно

Збірна Німеччини в Мюнхені в неймовірному матчі переграла Португалію (4:2) в рамках 2-го туру групового етапу Євро-2020.

Команда Йоахіма Льова на дуже високих швидкостях почала гру, а вже на шостій хвилині Робін Госенс ​​в падінні забив неймовірний гол з гострого кута, але взяття воріт було скасовано через офсайд у Сержа Гнабрі в момент передачі.

У підсумку перша ж осмислена атака чемпіонів Європи закінчилася голом. Бернарду Сілва видав ідеальну діагональ на Діогу Жоту, а нападник Ліверпуля викотив Кріштіану Роналду на порожні ворота, а той забив свій 12-й гол у кар'єрі на чемпіонатах Європи.

"Бундестім" продовжила тиснути, що вилилося в справжню катастрофу для команди Фернанду Сантуша. На 35-й хвилині все той же Госенс ​​прострілював на Кая Гаверца, а Рубен Діаш зрізав м'яч в свої ворота. Лише через чотири хвилини те ж саме відбулося на протилежному фланзі. Йозуа Кімміх виконав простріл, а автоголом "відзначився" Рафаел Геррейру.

Бенефіс Госенса продовжився і після перерви. На 51-й хвилині захисник Аталанти віддав гольову передачу на Хаверца, який розстріляв ворота з кількох метрів, а на 60-й вже і сам Госенс ​​забив ударом головою з подачі Йозуа Кімміха.

Дивно, що відразу після голу Йоахим Лев замінив Госенса на Марселя Гальстенберга з РБ Лейпциг.

Здавалося, що Німеччина легко доведе справу до розгромної перемоги, але на 67-й хвилині знову спрацювала зв'язка Роналду-Жота. Тільки на цей раз Кріштіану видав відмінну передачу після подачі зі штрафного, а Діогу заніс м'яч у порожні ворота.

Остаточно інтригу міг закрутити Ренату Санчеш, але його неймовірний удар з-за меж штрафної зони прийняла на себе штанга.

Чемпіонат Європи-2020. Група F. 2-й тур

Португалія - ​​Німеччина 2:4
Голи: Роналду (15), Жота (67) - Р.Діаш (35, аг), Геррейро (39, аг), Хаверц (51), Госенс ​​(60)

Португалія: Руй Патрісіу, Семеду, Рубен Діаш, Пепе, Геррейру, Данилу Перейра, Вільям Карвалью (Рафа Сілва, 58), Бернарду Сілва (Ренату Санчеш, 46), Бруну Фернандеш (Моутінью, 64), Діогу Жота (Андре Сілва, 83), Роналду

Німеччина: Нойер, Гинтер, Рюдігер, Хуммельс (Джан, 63), Госенс ​​(Гальстенберг, 62), Гюндоган (Зюле, 73), Кімміх, Гавертц (Горетцка, 73), Кроос, Мюллер, Гнабрі (Сане, 87)

Лідером Групи F стала Франція, в активі якої чотири очки. У Німеччині та Португалії по три бали, але "бундестім" вище завдяки перемозі над "селесао". Замикає квартет з одним балом команда Угорщини.

У заключному турі Німеччина в Мюнхені зіграє з Угорщиною, а Франція і Португалія зіграють в Будапешті.