28 липня, середа

Польща вистояла нічию проти Іспанії

Футбол 23:55 - 19 червня 2021

Команда Луїса Енріке поки що не перемагала на Євро-2020

Збірна Іспанії не змогла переграти Польщу в матчі 2-го туру групового етапу Євро-2020.

Як і в першому матчі турніру проти Швеції (0:0), іспанці з перших же хвилин взяли м'яч під свій контроль, а на 25-й хвилині Альваро Мората відкрив рахунок. Жерар Морено видав відмінну проникаючу передачу в центр штрафної зони, а форвард Ювентуса розстріляв ворота з кількох метрів.

Перед самим свистком на перерву Польща була зобов'язана робити рахунок 1:1. Пьотр Зьєлінські дальнім ударом влучив у штангу, але удар Роберта Левандовскі на добиванні потягнув Унаї Симон.

Але в самому дебюті другого тайму найкращий бомбардир Бундесліги все ж забив. Каміл Юзвяк подав з правого флангу, а Левандовскі переграв Емеріка Ляпорта і пробив без шансів для Симона.

Відразу ж після пропущеного гола Іспанія отримала право на пенальті, але Жерар Морено пробив в штангу.

Фінальний штурм збірної Іспанії успіхом не увінчався, а Альваро Мората не зумів переграти Щенсни з меж воротарського.

Перед заключним туром команда Луїса Енріке з двома очками йде на третьому місці. Її випереджають збірні Швеції – 4 очка і Словаччини - 3 очка. Польща набрала перший бал на турнірі.