Райо Вальєкано обіграв на виїзді Жирону і через п'ять років повернувся до Прімери

Футбол 23:54 - 20 червня 2021

Райо Вальєкано забрав собі останнє місце в Ла Лігу

Getty Images. Райо Вальекано - Жирона

У Жироні місцевий клуб приймав Райо Вальєкано. У першому матчі їм вдалося здобути перемогу (2:1). Очікувалося, що саме господарі поля заберуть собі останню путівку до Прімери.

Райо здаватися не збирався, вже на 7-й хвилині гості зусиллями Альваро Гарсії вийшли вперед. В кінці тайму Гарсія приніс шкоду Жироні знову, але цього разу він виступив в ролі асистента, а забив Оскар Трехо.

На 56-й хвилині Еміліано Веласкес отримав червону картку, але Жирона за 35 хвилин так і не змогла врятувати матч. Таким чином, Райо Вальєкано повернувся в еліту іспанського футболу. Останній раз клуб з передмістя Мадрида в Прімері грав в сезоні 2015/2016.