Футбол 20:53 - 21 червня 2021

Україна може пролетіти повз плей-офф

Автор: Руслан Травкин

Getty Images. Андрій Ярмоленко і Марлос

Сьогодні, 21 червня, для збірної України наступав день Х. "Жовто-сині" в рамках третього туру групового етапу чемпіонату Європи повинні були битися з Австрією. Нічия залишала б колектив Шевченко на другому місці.

Можливо, це і зіграло злий жарт з українцями. У перші хвилини їх було не впізнати. Австрія взяла м'яч собі під контроль, на 15-й хвилині співвідношення було - 60:40. Перший серйозний момент виник на 16-й хвилині, але Арнаутович пробив вище. Через хвилину Україна заробила право на кутовий, зіткнулися Забарний і Баумгартнер. Останньому навіть надавали допомогу. Мабуть, це йому допомогло і через дві хвилини він виграв у того ж Забарного боротьбу при подачі з кутового і розстріляв Бущана.

До кінця тайму австрійці були ближче, щоб забити другий гол. Україна програвала у швидкості і боротьбі. Особливо небезпечно було на 42-й хвилині, але Марко Арнаутович пробив вище при виході сам на сам. Статистика ударів після першого тайму - 1:13 на користь Австрії.

Шевченко в перерві зняв Малиновського, випустивши Циганкова, але особливого результату це не давало. "Жовто-сині" почали грати впевненіше через те, що команда Фоди віддала ініціативу. На 62-й хвилині Ярмоленко подавав зі штрафного і Лайнер мало не зрізав м'яч у свої ворота, але Бахманн не дозволив статися автоголу.

Шевченко підказував у бровки поля, однак у його підопічних явно був не найкращий день. Австрія контролювала гру, нічого створити українці не могли. Як підсумок, гра так і завершилася. Вихід збірної України в плей-офф під великим питанням.

У паралельному поєдинку Нідерланди впевнено здолали Північну Македонію і набрали дев'ять очок з дев'яти можливих. Македонці залишають свій перший континентальний форум без набраних балів. Австрія тепер виходить на Італію.