Футбол 23:52 - 21 червня 2021

Україна поки що зберігає шанси на прохід в плей-офф

Автор: Руслан Травкин

Getty Images. Данія - Росія

У групі В перед останнім туром на вихід з групи претендували всі чотири збірні, а Фінляндія могла ще і стати переможцем групи.

Данія була єдиною, хто не набрав очок, але здаватися команда Каспера Юльмана не збиралася. З перших хвилин господарі поля почали тиснути, а глядачі в Копенгагені їх підганяли. Довгий час росіяни утримували собі потрібний рахунок. Ближче до кінця тайму гравець Самдорії Міккель Дамсгор зважився на удар з-за меж штрафного і він виявився точним. У матчі Фінляндія - Бельгія на цей момент рахунок був 0-0, що грав не на руку збірній України.

Данія не збиралася зупинятися, але забити її допомогли самі росіяни. Роман Зобнін невдало відпасував на голкіпера, м'яч перехопив Юссуф Поульсен і впевнено реалізував вихід сам на сам.

Через кілька хвилин гості заробили право на пенальті. Бити взявся Артем Дзюба і сильним ударом з "точки" переграв Каспера Шмайхеля. Приблизно в той же час Бельгія забила фінам і все це було на користь України.

Тепер потрібно було, щоб Данія втримала перемогу. Колектив Юльмана не просто впорався зі своїм завданням, а зняв всі питання за кілька хвилин до кінця. Спочатку Крістенсен пробив Сафонова ударом з метрів 25-ти, а потім Мелле в контратаці забив ще раз.

В іншому матчі Бельгія завдяки голу Лукаку подвоїла рахунок і довела справу до впевненої тріумфу, який дозволив здобути максимум за очками і виграти групу. Данія після двох поразок зуміла піднятися на друге місце. Фінляндія опустилася на третє місце, але в Україні різниця м'ячів "-1", а у "Суомі" "-2". Росія зайняла останнє місце.

Євро-2020. Група В. 3-й тур.

Росія - Данія - 1:4

Голи: Дзюба (70, пен) - Дамсгор (38), Поульсен (58), Крістенсен (79), Мелле (82)

Росія: Сафонов - Джикія, Дівєєв, Кудряшов (Караваєв, 68), Фернандес, Кузяев  - Оздоєв (Жамалетдінов, 61), Зобнін,  Міранчук (Мухін, 61), Головін - Дзюба.

Данія: Шмейхель - Васс, Вестергор, К'єр, Крістенсен, Меле - Ділейні (Ларсен, 60), Хейбьерг - Юс. Поульсен (Дольберг, 60), Дамсгор (Нергор, 72), Брейтвейт (Корнеліус, 85).

Фінлянії - Бельгія - 0: 2

Голи: Градецьки (76, авт), Лукаку (81)

Фінляндія: Градецьки - Райтала, Тойвіо, Араюурі, Д. О'Шонессі,  Уронен(Алхо, 70) - Лод, Спарв (Шуллер, 59), Камара - Пог'янпало (Кауко, 70), Пуккі.

Бельгія: Куртуа - Вермален, Боята, Денайер - Шадлі, Вітсель, де Брейне, Е. Азар - Троссар, Лукаку (Бентеке, 85), Докю (Батшуай, 76).