23 вересня, четвер

Спасибі, Швеція. Дубль Форсберга вивів Україну в плей-офф Євро-2020!

Футбол 20:54 - 23 червня 2021

Вперше в історії!

Збірна Швеції в надважливому для України матчі зіграла внічию з Польщею (2:2) в рамках заключного туру Євро-2020.

Вийти вперед шведам вдалося вже на другій хвилині. Півзахисник РБ Лейпциг Еміль Форсберг скористався невдалим відскоком від захисника поляків і ефектно пробив під дальню штангу.

Ще до перерви поляки були зобов'язані зрівнювати рахунок. Після подачі з кутового двічі в одному і тому ж епізоді примудрився пробити у поперечину кращий бомбардир в історії команди Роберт Левандовскі. Форвард Баварії пробивав головою з трьох метрів.

На 59-й хвилині Форсберг оформив дубль. Класний прохід по правому флангу вдався вінгеру Ювентуса Деяну Кулусевскі, який викотив під удар досвідченому півзахисникові, а той чудово пробив з лінії штрафної зони.

Здавалося б, перемозі Швеції і виходу України в плей-офф вже нічого не може завадити. Але за справу взявся легендарний Левандовскі. 61-ша хвилина - Роберт кладе м'яч у дев'ятку з кута штрафної зони, 84-а - розстрілює ворота з кількох метрів після подачі Пшемислава Франківськи. Якщо б Польща забила третій м'яч, то вона б фінішувала третьою, а Україна залишилася за бортом Євро-2020.

Але в самій кінцівці третій м'яч Швеції забив Віктор Классон - 3: 2! Україна в в 1/8 фіналу Євро-2020, де, швидше за все, зіграє саме з Швецією!