26 вересня, неділя
25 вересня, субота

Німеччина вирвала нічию в матчі з Угорщиною, Франція і Португалія не виявили сильнішого

Футбол 23:56 - 23 червня 2021

Кінець групового етапу Євро-2020

Збірна Німеччини в божевільному матчі зуміла зіграти внічию проти Угорщини (2:2) в рамках заключного туру Євро-2020.

Вже на 11-й хвилині збірної Угорщини вдалося шокувати Німеччину на її ж полі. Роланд Шоллоі виконав ідеальну подачу з правого флангу, а Адам Салаї ударом головою в падінні відкрив рахунок.

Німеччина контролювала м'яч, але нічого не могла вдіяти з насиченою обороною угорців. У підсумку відігратися німцям вдалося тільки на 66-й хвилині, коли Кай Гаверц забив у порожні ворота після подачі зі штрафного. Грубо на виході помилився воротар Угорщини Петер Гулачі.

Здавалося, тепер команда Йоахіма Льова свого не упустить, але вже через дві хвилини все той же Салаї вивів сам на сам Андрас Шафера, а той проштовхнув м'яч повз Мануеля Нойєра.

Але все вистояти переможний результат Угорщині не вдалося. На 84-й хвилині Джамал Мусіала прорвався по лівому флангу, Тімо Вернер пробив в захисника, але Леон Горецький був першим на добиванні - 2:2. Нічия, яка дозволяє Німеччині фінішувати на другому місці в групі.

Виграла Групу F збірна Франція, яка розписала результативну нічию проти Португалії (2:2).

По ходу матчу команди пробили аж три пенальті. На 31-й хвилині рефері призначив одинадцятиметровий удар за фол Уго Льоріса за Данилу Перейрі. До точки, звичайно, підійшов Кріштіану Роналду.

У кінцівці першого тайму пенальті била вже Франція. Нелсон Семеду грубо збив Киліана Мбаппе, а Карім Бензема переграв Руя Патрісіу.

У самому дебюті другої половини гри Бензема реалізував вихід сам на сам, оформивши дубль. Для форварда Реала ці голи за збірну стали першими з 2015 року.

Але вже на 60-й хвилині рефері поставив ще один пенальті за гру рукою від Жюля Кюнде. Кріштіану Роналду легко забив і другий м'яч.

Діючі чемпіони Європи пройшли далі з третього місця.