Так !!! Збірна України - чвертьфіналіст чемпіонату Європи-2020!

Футбол 00:34 - 30 червня 2021

Гол Довбика виводить Україну на збірну Англії!

ДА !!! Збірна України - чвертьфіналіст чемпіонату Європи-2020!

Україна обіграла Швецію (2:1) в матчі 1/8 фіналу Євро-2020!

Збірна України дуже непогано почала матч, а на 11-й хвилині Роман Яремчук отримав м'яч від Андрія Ярмоленка, але ударом в дотик не зумів переграти Робіна Ольсона.

Після цього Швеція провела кілька непоганих атак, але рахунок відкрила Україна! На 27-й хвилині гри Олександр Шапаренко класно перевів на Ярмоленка, а той шведою вирізав на протилежний фланг, де м'яч готовий був прийняти Олександр Зінченко. Першим дотиком фулбек обробив м'яч, а другим прошив голкіпера. 1:0!

Україна була дуже близька до того, щоб піти на перерву, ведучи в рахунку. Однак на 43-й хвилині за справу взявся атакуючий півзахисник РБ Лейпциг Еміль Форсберг. Він зважився на дальній удар, а м'яч рикошетом від Іллі Забарного влетів прямо під штангу. Без шансів для Георгія Бущана.

Після перерви команди вирішили обмінятися ударами в каркас воріт. У складі України в штангу після пасу все того ж Ярмоленко зарядив Сергій Сидорчук. Слідом за ним спочатку в штангу потрапив Форсберг, а потім він же потужно пробив у поперечину.

У підсумку до кінця основного часу команди голів так і не забили. Гра перетікла в овертайм.

Овертайм почався з того, що замість Романа Яремчука вийшов Артем Бесєдін, але вже на 109-й хвилині форвард Динамо був змушений покинути поле. У грубий підкат проти нього пішов центрбек Маркус Даніельссон, який за цей фол отримав червону картку.

У більшості Україна заволоділа перевагою, а на першій доданій до овертайму хвилині Олександр Зінченко подав на Артема Добвика, а той головою забив переможний м'яч! Україна в 1/4 фіналу Євро-2020, де зіграє проти Англії!