1

Неймовірний подвиг. Герой Аталанти увійшов в історію Ліги Європи

Футбол 00:24 - 23 травня 2024

Італійський клуб завоював європейський клуб

Адемола Лукман став безперечним героєм фіналу Ліги Європи. Нігерієць увійшов в історію після вражаючої гри проти леверкузенського Байєра.

Бергамській Аталанті довелося битися з командою, яка в цьому сезоні поки не сильна. Підопічні Хабі Алонсо не програли жодного з останніх 51 матчу.

Однак чемпіони Німеччини абсолютно не впоралися з передачею Адемоли Лукмана. На 12-й хвилині нігерієць вразив ворота, скориставшись підкатом Давіде Дзаппакости.

На 26-й хвилині вінгер оформив дубль. Цього разу він ефектно проскочив на дриблінгу повз Граніта Джака і завершив справу точним ударом.

У другому таймі Лукман вразив безпорадних гравців Байєра. Він обійшов Едмона Тапсобу, пробив у вікно і втретє увійшов до списку бомбардирів. Завдяки йому Аталанта виграла з рахунком 3:0.

Лукман увійшов в історію єврокубків. Він став першим гравцем, який забив хет-трик у фіналі Ліги Європи.

У цьому сезоні Лукман взяв участь у 43 матчах за Аталанту. У них він відзначився 15 голами і вісьмома результативними передачами.

Контракт нігерійця з бергамським клубом розрахований до 2026 року. Портал Transfermarkt оцінює його в 30 мільйонів євро.