Дубль Гладкого приніс Зорі перемогу над Десною

Футбол 15:40 - 13 лютого 2021

Результативне відновлення УПЛ

Зоря на своєму полі переграла Десну (2:1) в центральному матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.

Головним героєм матчу став досвідчений нападник команди Віктора Скрипника Олександр Гладкий. На 18-й хвилині він відкрив рахунок у матчі, а на 62-й приніс Зорі три очки. Варто зазначити, що в другій гольовий атаці свою першу гольову передачу в УПЛ віддав бразильський захисник луганчан Жуніньо. У складі Десни єдиний гол на 21-й хвилині забив Андрій Тотовицький.

На 60-й хвилині за Зорю дебютував кращий бомбардир УПЛ Шахаб Захеді, який перейшов з Олімпіка. Іранець з'явився на полі замість Дмитра Хомченовського. За Десну перший матч зіграв вихованець Динамо Богдан Білошевський.

Ця перемога дозволила Зорі зрівнятись з Десною за очками - по 23. Команди ділять третє місце в УПЛ, але при цьому у Зорі є одна гра в запасі.