1

Гол Кривцова не допоміг. Інтер Маямі зазнав принизливої поразки в МЛС

Футбол 15:01 - 07 липня 2024

Команди забили сім м'ячів на двох

Закінчився матч чергового туру першості MLS. Інтер Маямі зустрічався зі своїм найближчим переслідувачем Цинциннаті.

"Чаплі" зазнали розгромної поразки з рахунком 1:6 і пропустили суперників на перше місце. Зазначимо, що єдиний гол за Інтер Маямі забив український захисник Сергій Кривцов, замкнувши навіс із кутового на 21-й хвилині.

Ліонель Мессі та Луїс Суарес участі в матчі не брали через гру за свої національні збірні на Кубку Америки.

Іспанського півзахисника Інтер Маямі Серхіо Бускетса вилучили з поля на 63-й хвилині після того, як він отримав дві жовті картки за 15 секунд. Обидва попередження опорний півзахисник отримав за суперечки з арбітром.

Після цього матчу Цинциннаті став першим у турнірній таблиці східної конференції МЛС, набравши 48 очок.

Обійшли вони якраз Інтер Маямі, в активі якого 47 очок і на одну гру більше - 23 проти 22.

MLS

Цинциннаті - Інтер Маямі - 6:1

Голи: Кубо, 10 (1:0). Кривцов, 21 (1:1). Акоста, 36 (2:1). Буха, 38 (3:1). Асад, 45+4 (4:1). Кубо, 57 (5:1). Валенсуела, 72 (6:1).