1

Мбаппе розлютив французів. Це був всього лише один жест

Футбол 19:05 - 10 липня 2024

Відома причина невдоволення фанатів

Один жест Кіліана Мбаппе в перерві півфіналу викликав лавину неприємних коментарів. Причиною стала футболка.

Іспанія вийшла у фінал чемпіонату Європи цього року. "Фурія роха" обіграла Францію з рахунком 2:1, а в перерві виникла незвичайна ситуація.

Нападник французів Кіліан Мбаппе вирушив у роздягальню не тільки без своєї характерної маски. Він також був єдиним із французьких гравців, на кому не було футболки. Це не вислизнуло від уваги операторів.

Замість цього нападник Реала ніс у руках футболку суперника. На полі він обмінявся футболками зі своїм недавнім партнером по ПСЖ Фабіаном Руїсом.

Така поведінка 25-річного футболіста викликала лють у Франції. Уболівальники звинуватили його в неналежному менталітеті. На той час команда Дідьє Дешама вже програвали Іспанії.

У підсумку Мбаппе не зміг забити і після перерви, через що на нього обрушилося ще більше критики. Однак сам гравець не став відповідати на неї.

Зірковий форвард завершив свою участь у Євро-2024 з одним забитим м'ячем із пенальті проти Польщі.