1

Аталанта на останніх хвилинах вирвала перемогу в матчі Серії А

Футбол 18:03 - 14 лютого 2021

Руслан Малиновський вийшов на поле під завісу поєдинку

14 лютого в рамках 22 туру Серії А відбувся матч, в якому Кальярі на своєму полі приймав Аталанту. Українські легіонери Руслан Малиновський і Віктор Коваленко не потрапили до стартового складу команди Джан П'єро Гасперіні.

З перших хвилин матчу господарі несподівано заволоділи ініціативою, постійно загрожуючи воротам Аталанти. Лише під завісу першого тайму бергамській клуб зміг стабілізувати гру, перевівши боротьбу ближче до центру поля.

На другий тайм Аталанта вийшла більш зібраною, відтісняючи Кальярі все ближче до власних воріт. Але домогтися позитивного результату команді Джан П'єро Гасперені так і не вдавалося. На 85-й хвилині наставник Аталанти все ж випустив Руслана Малиновського, який встиг відзначитися потужним ударом в дев'ятку. Віктор Коваленко участь в матчі так і не прийняв, провівши весь поєдинок на лаві запасних.

На 90-й хвилині удача все ж посміхнулася Аталанті. Після передачі Олексія Міранчука, форвард бергамського клубу Луїс Мюріель вирвав заповітні три очки для своєї команди. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Аталанти 1: 0.