Перший матч нового сезону УПЛ! Маріуполь і Львів не виявили сильнішого

Футбол 21:38 - 23 липня 2021

Команди обмінялися голами в першому таймі

Сайт УПЛ

Львів на своєму полі зіграв внічию з Маріуполем в стартовому матчі 1-го туру української Прем'єр-ліги-2021/22.

Вже на дев'ятій хвилині гостям вдалося вийти вперед. Дмитро Топалов вибіг сам на сам з Орестом Костиком і викотив під удар Андрію Кулакову, який вразив порожні ворота.

Але після цього львів'янам вдалося перехопити ініціативу, а на 32-й хвилині рахунок став рівним. Кращий гравець матчу ганець Ернест розібрався із суперником на лівому фланзі і виконав класну подачу на Артура Ременяка, а той відмінним ударом головою не залишив шансів Олегу Кудрику.

У час, що залишився, Ернест продовжував навантажувати штрафну зону Маріуполя небезпечними прострілами і навісами, але його партнерам не вдавалося скористатися цим. Гості відповідали непоганими контрвипадами, але їм не вистачало якості в завершенні атак. У підсумку команди так і закінчили з рахунком 1:1.