Десна обіграла Чорноморець завдяки дублю Калитвинцева. Зоря несподівано програла Олександрії

Футбол 21:30 - 25 липня 2021

Невдалий старт сезону для команди Віктора Скрипника

Сайт УПЛ

Новачок УПЛ Чорноморець на виїзді крупно програв Десні (0:3) в матчі 1-го туру української Прем'єр-ліги.

Ключовий момент матчу стався на 39-й хвилині, коли орендований у Динамо хавбек Богдан Білошевський залишив одеситів в меншості.

Після перерви Десна сповна скористалася чисельною перевагою. На 51-й хвилині рахунок відкрив Владислав Калитвинцев, а через п'ять хвилин він оформив дубль. Крапку в матчі в кінцівці поставив Тарас Завійський.

Зоря на своєму полі дуже несподівано поступилася Олександрії з рахунком 1:0.

Єдиний м'яч на 40-й хвилині забив півзахисник Іван Калюжний, який зважився на удар з-за меж штрафної зони і потрапив прямо під штангу.

У другому таймі Олександрія була зобов'язана подвоювати перевагу, але Третьяков віддав жахливий пас на Одарюка, коли голкіпера вже не було в воротах, а новачок команди Клаудіо Спінеллі не зміг реалізувати вихід сам на сам. У складі Зорі міг забити новий бразильський форвард Крістіан, але його класний удар з-за меж штрафної зони прийняла на себе поперечина.