Дніпро-1 в вогняному матчі вирвав нічию на полі Ворскли

Футбол 21:34 - 26 липня 2021

Обидва голи команда Йовічевича забила вдесятьох

Сайт Ворскли

Ворскла і Дніпро-1 в Полтаві зіграли внічию 2:2 в матчі 1-го туру української Прем'єр-ліги.

У першому таймі команди обмежилися одним голом. Вже на сьомій хвилині Руслан Степанюк зважився на дальній удар, а м'яч за шаленою траєкторією влетів в кут. Неправильну позицію в епізоді вибрав воротар Дніпра-1 Євген Паст, не зумівши навіть зреагувати на удар.

Ще до перерви Артем Довбик був зобов'язаний зрівнювати рахунок, але він не переграв Дмитра Різника в результаті виходу сам на сам.

Друга половина гри вийшла буквально вогненною. Почалося все з того, що за дуже сумнівний фол на Ібрагімі Кане другу жовту картку отримав Сергій Логінов. Але, опинившись у меншості, гості зрівняли рахунок. На 59-й хвилині Довбик отримав м'яч в штрафній зоні, прибрав двох суперників і не залишив шансів Різнику ударом під штангу.

Однак вже на 67-й хвилині полтавчани знову вийшли вперед. У простій ситуації Олександр Сваток вирішив вибити м'яч, але в підсумку лише перекинув Паста і оформив автогол. Здавалося, Ворскла свого вже не упустить, але через п'ять хвилин Довбик знову вибіг один на один, але на цей раз пробив точно - 2:2.

У кінцівці Ворскла влаштувала справжній штурм воріт Дніпра-1, але гості впевнено оборонялися.