Триллер з жахливою кінцівкою. Ворскла вилітає з Ліги конференцій від КуПСу

Футбол 21:33 - 29 липня 2021

УПЛ втратила першого представника в єврокубках

Інстаграм ФК Ворскла

Сьогодні, 29 липня, в Полтаві місцева Ворскла в рамках матчу-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій приймала КуПС з Фінляндії. Перший матч завершився з рахунком 2:2.

Вже на першій хвилині гості заробили штрафний, але після цього колектив Максимова перехопив ініціативу. На 11-й хвилині Попович здалеку пробив прямо в руки Різнику. Наступний момент був знову у КуПС на 26-й хвилині, але дуель Удо - Різник виграв воротар.

Другий тайм почався куди активніше. Полтавський клуб провів зразкову контратаку. Кане дав пас на Степанюка, той пройшов по флангу і видав точний пас на Тілля. Представник Люксембургу розстріляв ворота гостей. Радість була не довга. Саббан в наступній атаці вдало пробив у "дев'ять" з метрів 18-ти.

Через кілька хвилин Ворскла заробила кутовий, фіни відбилися, але другою хвилею Скляр після навісу Пердути знову вивів український клуб вперед. На 90+3 хвилині гості провели навалу на ворота господарів, яка привела в шок полтавських фанів. Ніссіля з метра пробив Різника.

На початку екстра-тайму Кушніренко отримав пряму червону. Гостям вистачило часу, щоб реалізувати перевагу. Героєм став Ранхель. Полтавський клуб міг перемагати в обох матчах, але через голи на останніх секундах залишає турнір.

Ліга конференцій. 2-й кваліфікаційний раунд.

Ворскла - КуПС - 2:3 (дод. Час)

Голи: Тілль 47), Скляр (55) - Саббан (49), Ніссіля (90+3), Ранхель (111)

Ворскла: Різник, Чеснаков (Луїзао, 105+1), Тамм, Бондаренко, Пердута, Пуцлін (Челядін, 63), О. Тілль, Якубу (Кушніренко, 79), Скляр (Яворський, 72), Кане (Пешич, 105) , Степанюк (Вакула, 105+1).

КуПС: Крейдль, Хямяляйнен (Ніссіля, 62), Тойвомякі, Томас (Хейнонен, 85), Каррільо (Хаарала, 81), Узочукву, Попович (Рангель, 62), Аджей-Боатенг, Себбан, Удо, Ікаунієкс (Нібалі, 91).