Руслан Костишин: "Початок чемпіонату завжди сам по собі складний"

Футбол 10:53 - 31 липня 2021

Тренер Колоса - про старт сезону

ФК Колос. Руслан Костишин

Руслан Костишин, який вже більше 5 років тренує Колос, розповів, що думає про гру свої підопічних  проти Металіста-1925 рамках 2-го туру УПЛ (1:0).

"Складний матч. Початок чемпіонату завжди саме по собі складне. Десь позначився фізичний стан, ми не готувалися до початку чемпіонату. Ми поступово закладаємо фундамент відразу на весь сезон.

Хлопці важкувато виглядають. Ми домовлялися з ними пресингувати вчера, але на таких швидкостях це не робиться. Перші 20 хвилин у Металіста -1925 виходило виходити з-під пресингу, через що у нас траплялися провали. Потім гра вирівнялася, але з моментами були проблеми. Важка гра, до гола.

У другому таймі грали якісніше, але не сказати, що ми створили багато моментів. Могли забити ще, коли суперник відкрився. Типова гра нашого чемпіонату", - сказав Костишин.

Варто відзначити, що перемогу його команді приніс гол сина Дениса Костишина. У Колоса за 2 туру 4 очка.

Джерело: ТК Футбол