Друга поразка поспіль. Дніпро-1 розгромив Чорноморець

Футбол 21:28 - 31 липня 2021

Одесити знову пропустили тричі

Сайт Дніпра-1

Дніпро-1 розгромно переграв Чорноморець (3:0) в матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги сезону-2021/22.

Відкрити рахунок Дніпру-1 вдалося на 40-й хвилині. Маріо Чуже прострілив з лівого флангу, а Олександр Піхальонок в дотик переправив м'яч у ворота.

На початку другого тайму команда Ігора Йовічевіча відзначилася ще двічі. На 51-й хвилині Валерій Дубко зрізав м'яч в свої ворота, а через десять хвилин Володимир Адамюк приголомшливим ударом ножицями довів рахунок до розгромного.

Незважаючи на те, що Чорноморець був номінальним господарем матчу, команди грали в Дніпрі. Поле стадіону в Одесі ще не відновилося після концертів Монатика і Макса Коржа.

У 1-му турі Чорноморець з таким же рахунком програв Десні (0:3), а Дніпро-1 зіграв внічию з Ворсклою (2:2).