Маріуполь в меншості не втримав нічию проти Десни

Футбол 18:55 - 01 серпня 2021

Друга поспіль перемога команди Рябоконя

Facebook Десни

Маріуполь на своєму полі поступився Десні (1:2) в матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги-2021/22.

По ходу першого тайму команди голів не забивали, але вже на 35-й хвилині Маріуполь залишився в меншості. Олексій Кащук грубо сфолив на Владиславі Калитвинцеві та отримав другу жовту картку.

Але навіть в меншості Маріуполю вдалося відкрити рахунок. На 65-й хвилині Сергій Горбунов виконав простріл на Олександра Кулакова, той на замаху прибрав захисника і пробив під воротарем. Це вже другий гол Кулакова в сезоні.

Досить швидко Десна змогла відігратися. На 71-й хвилині Владислав Калитвинцев прострілив у воротарський, а Філіп Будковський забив з кількох метрів. Забити переможний м'яч команда Рябоконя змогла лише в компенсований час. Денис Безбородько зумів замкнути подачу від Тараса Завійського.

У 1-му турі Маріуполь зіграв внічию зі Львовом (1:1), а Десна розгромила Чорноморець (3:0).