Динамо почало сезон з перемоги над Вересом, Ворскла обіграла Рух

Футбол 20:22 - 01 серпня 2021

Кияни не залишили шансів новачкові ліги

Facebook Динамо

Динамо на своєму полі розгромило Верес (4:0) в матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги.

Всі питання чемпіони України зняли ще в першому таймі. Вже на 4-й хвилині ударом головою після подачі з кутового відзначився Денис Попов, а через три хвилини так само головою після навісу від Олександра Тимчик забив Денис Гармаш.

На 42-й хвилині Тимчик зумів відзначитися і сам. Олександр Андрієвський вивів захисника на ударну позицію, а він прибрав суперника і пробив точно у верхній ближній кут.

На 86-й хвилині четвертий м'яч Динамо з пенальті забив Віктор Циганков.

У паралельному матчі Ворскла, яка днями сенсаційно програла фінському Купс в Лізі Конференцій, переграла Рух (2: 0).

У кінцівці першого тайму рахунок відкрив Андрій Скляр, а після перерви крапку поставив Руслан Степанюк.