Зоря завдяки хет-трику Кочергіна розгромила Інгулець

Футбол 21:26 - 02 серпня 2021

Перша перемога луганчан у сезоні

Сайт УПЛ

Зоря на виїзді розгромила Інгулець (5:1) в матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги.

Головним героєм матчу став півзахисник Зорі Владислав Кочергін, який вже к 51-й хвилині записав на свій рахунок хет-трик. У першому таймі він двічі забив ударами з-за меж штрафної зони, а в дебюті другого тайму класно пробив в ближній кут.

На 75-й хвилині Артем Сітало відіграв один м'яч, замкнувши простріл з правого флангу. Але в кінцівці ще два м'ячі у ворота команди з Петрово відправили новачки Зорі Крістіан і Реймонд Овусу-Фрімпонг.

Це перша перемога Зорі в сезоні. У 1-му турі команда Віктора Скрипника поступилася Олександрії (0:1). Інгулець поки що очок не набирав. На старті сезону він програв Шахтарю (1:2).