20 вересня, понеділок

Заявки на плей-офф раунд ЛЧ. Мальме та Монако перемогли у перших матчах 3-го етапу

Футбол 21:59 - 03 серпня 2021

Шведський та французький клуби виявилися сильнішими за опонентів

Монако

Твіттер Монако / автор невідомий

Мальме на своєму полі зустрічався із Рейнджерс, таі зміг відсвяткувати мінімальну перемогу з рахунком 2:1. Чашу терезів на свій бік скандинави схилили двома швидкими голами у дебюті другого тайму. Єдина прикрість - це пропущений гол у компенсований час поєдинку.

Монако наніс візит до Праги, де зустрівся із місцевою Спартою. Забивши по голу у кожному з таймів, монегаски здобули перемогу 2:0.

Матчі у відповідь в парах будуть зіграні 10 серпня.