Футбол 22:50 - 03 серпня 2021

"Гірники" провели першу зустріч 3-го кваліфікаційного раунду ЛЧ

Шахтар

Шахтар Донецьк / автор невідомий

Донеччани у поєдинку з господарями "Кристал-Арени" в Генку під завісу першого тайму опинилися у ролі наздоганяючих. Онуачу своєчасно відгукнувся на передачу Дзюня, та переграв Трубіна. 1:0.

Повернутися до гри підопічні Роберто Де Дзербі змогли в середині другого тайму, коли отримали право на 11-метровий. Голкіпер господарів Вандервордт на удар Тете вірно зреагував, але відвести загрозу не зумів. 1:1.

Крапку ж у матчі "гірники" поставили на 81-й хвилині. Ісмаїлі знайшов перед воротами Генка Алана Патріка, який потім побачив пролом у нижньому куті воріт Генка. 2:1.

10 серпня у Києві суперник повторно з'ясують відносини між собою.