Генк вигриз три очки перед поїздкою в Україну. Перший матч Шведа в сезоні

Футбол 23:44 - 07 серпня 2021

Суперник Шахтаря вперше в сезоні виграв

Твіттер Генка

Суперник Шахтаря по 3-го раунду кваліфікації ЛЧ Генк зміг обіграти Кортрейк (2:1) в матчі 3-го туру чемпіонату Бельгії.

Віце-чемпіони Бельгії першими пропустили від Тедді Шевальє на 18-й хвилині, але на початку другого тайму відновили статус-кво завдяки голу Пола Онуачу. І лише в компенсований арбітром час Дієго Муньос забив переможний м'яч.

У вівторок Генк в Києві проведе матч-відповідь проти Шахтаря. У Бельгії українська команда виграла 2:1.

У ще одному матчі дня Мехелен програв Ейпену з рахунком 1:3. Український форвард Мар'ян Швед з'явився на полі на 57-й хвилині. Це його перший матч в сезоні.

Олександр Філіппов знову просидів у запасі всю гру Сент-Трюйдена. Його команда програла 1:3 Зюльте-Варегему.