Челсі стартував з розгромної перемоги, перфоманс екс-гравця Зорі

Футбол 19:18 - 14 серпня 2021

Бонавентуре тепер запалює в АПЛ

Відбулися ще п'ять матчів стартового туру сезону-2021/22 в англійській Прем'єр-лізі.

Челсі, який днями виграв Суперкубок УЄФА, на своєму полі в дербі розібрався з Крістал Пелас. На 27-й хвилині класним ударом зі штрафного рахунок відкрив Маркос Алонсо, а в кінцівці тайму Крістіан Пулішіч закріпив перевагу. Крапку в матчі на 58-й хвилині блискучим дальнім ударом поставив молодий центрбек Трево Чалоба. Для нього цей гол став дебютним за Челсі.

У ще одному матчі новачок ліги Уотфорд досить несподівано вдома обіграв Астон Віллу (3:2). Ще в першому таймі гол+асист на свій рахунок записав екс-форвард Зорі Денис Бонавентуре. На 10-й хвилині він забив сам, а перед перервою з його пасу відзначився Ісмаїла Сарр. На 67-й хвилині до розгромного рахунок довів Кучо Ернандес. Бірмінгемці в кінцівці змогли забити два м'ячі, але зрівняти рахунок вже не встигли.

Лестер почав сезон з мінімальної домашньої перемоги над Вулвергемптоном. Єдиний гол на рахунку Джеймі Варды. Брайтон здобув вольову перемогу над Бернлі, а Евертон в дебютній грі під керівництвом Рафаеля Бенітеса переграв Саутгемптон.