Футбол 00:53 - 15 серпня 2021

Анчелотті переможно повернувся до Реалу

Getty images. Карім Бензема

Сьогодні відбулися 4 матчі стартового туру Ла Ліги сезону-2021/22.

Реал на виїзді зумів переграти Алавес (3:1). У першому таймі команди особливо нічого небезпечного не створили, але після перерви мадридці взялися за справу. Спочатку Карім Бензема забив класним ударом в падінні після передачі Гарета Бейла, а трохи пізніше Начо заніс м'яч у ворота з кількох метрів.

А вже на 62-й хвилині після серії рикошетів м'яч знову опинився на нозі у Бензема, який легко оформив дубль ударом з чотирьох метрів. У доданий час ударом головою в падінні крапку поставив Вінісіус Джуніор.

Правда, дуже швидко Хоселу відіграв один м'яч з пенальті, який був призначений за грубий фол Тібо Куртуа на Йоні Гвідетті.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін знову всю гру провів у запасі.

Це був перший офіційний матч Реала після повернення Карло Анчелотті.

Інші сьогоднішні матчі закінчувалися виключно внічию. Кадіс на останніх секундах вирвав нічию в грі з Леванте (1:1), а Бетіс у гостях не обіграв новачка ліги Мальорку (1:1). Осасуна і Еспаньол голів не забивали.