РБ Лейпциг несподівано поступився Майнцу, успіх Кельна

Футбол 20:53 - 15 серпня 2021

Слабкий дебют Джессі Марша

Сьогодні відбулися два заключні матчі 1-го туру Бундесліги сезону-2021/22.

РБ Лейпциг на виїзді досить несподівано програв Майнцу. Єдиний гол в матчі забив захисник господарів Мусса Ньякате. Після розіграшу штрафного Норді Мукіеле намагався вибити м'яч, але в підсумку тільки віддав гольову передачу на суперника, який розстріляв ворота з кількох метрів. Ще перед цим новачок Майнца Чже Сон Лі потрапив в штангу з відмінної позиції.

Після перерви РБ Лейпциг володів територіальною перевагою, але Майнц провів дуже грамотний матч в обороні.

У ще одному матчі Кельн на своєму полі обіграв Герту (3:1). Рахунок в матчі на 6-й хвилині відкрив Стеван Йоветич, але ще до перерви Кельн відігрався завдяки результативному удару Антоні Модеста. У дебюті другого тайму дублем відзначився Флоріан Кайнц.