Є життя без Мессі. Дубль Брейтуейта приніс Барселоні перемогу над Реал Сосьєдадом

Футбол 23:01 - 15 серпня 2021

Датчанин несподівано став героєм матчу

Getty Images. Мартін Брейтуейт

Барселона на Камп Ноу обіграла Реал Сосьєдад (4:2) в матчі 1-го туру Ла Ліги сезону-2021/22.

На 19-й хвилині рахунок у матчі відкрив легендарний Жерар Піке. Новачок команди Мемфіс Депай виконав подачу зі штрафного, а досвідчений центрбек головою вколотив м'яч у ворота.

Потім за справу несподівано взявся датський нападаючий каталонців Мартін Брейтуейт. На останніх хвилинах першого тайму він ударом головою забив після подачі Френкі де Йонга, а 59-й хвилині був першим на добиванні і оформив дубль.

Здавалося, що Барселона свого вже не упустить, але Реал Сосьєдад перевернув все з ніг на голову. На 82-й хвилині Лобете відіграв один м'яч, замкнувши простріл з правого флангу, а через три хвилини Мікель Оярсабаль шикарним ударом зі штрафного зробив рахунок 2:3.

Сан-себастьянці спробували вирвати нічию, але в підсумку пропустив контратаку, в результаті якої все той же Брейтуейт видав передачу на порожні ворота Серхі Роберто, а той поставив крапку в матчі.

Для Барселони це був перший матч за 18 років без Ліонеля Мессі в заявці на сезон. Нагадаємо, легендарний форвард на правах вільного агента перейшов до ПСЖ через фінансові проблем Барселони, яка не змогла зареєструвати його новий контракт.

Ла Ліга. 1-й тур

Барселона - Реал Сосьєдад 4:2
Голи: Піке (19), Брейтуейт (45+2, 59), С. Роберто (90+1) - Лобете (82), Оярсабаль (85)

Барселона: Нето, Дест (Емерсон, 71), Піке, Ерік Гарсія (Араухо, 83), Альба, Бускетс (Ніко Гонсалес, 83), де Йонг (Серхі Роберто, 71), Грізманн, Брейтуейт, Депай (Ленгле, 90), Педрі

Реал Сосьєдад: Реміро, Сальдуа (Горосабель, 66), Елустондо (Пачеко, 81), Ле Норман, Муньос, Давид Сільва (Баутіста, 46), Янузай (Барренечеа, 46), Меріно, Субіменді, Порту (Лобете, 66), Оярсабаль