RU UA
1

Вернидуб з Шерифом переписують історію, важка перемога Зальцбурга

Футбол 00:15 - 18 серпня 2021

Чемпіони Молдови за крок від дебютного виходу до групового етапу Ліги чемпіонів

Вернидуб з Шерифом переписують історію, важка перемога Зальцбурга

Facebook Шерифа

Сьогодні відбулися ще два матчі заключного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів-2021/22.

Чемпіони Молдови Шериф, яких тренує український тренер Юрій Вернидуб, створили головну сенсацію вечора. Команда з Тирасполя не просто обіграла Динамо Загреб. Вона розгромила хорватів з рахунком 3:0!

Дублем відзначився малійскій форвард Адама Траоре, який забивав на 45-й і 80-й хвилинах. Ще один м'яч на свій рахунок записав грецький форвард Дімітріос Коловос.

Якщо на наступному тижні Шериф зуміє зберегти цю перевагу, то стане першою командою з Молдови в історії групових етапів Ліги чемпіонів.

У ще одному матчі Ред Булл Зальцбург вдома насилу переграв чемпіонів Данії - Брондбю. На шостій хвилині гості вийшли вперед. Відзначився Мікаель Ухре. Після цього австрійці створили неймовірну кількість моментів, але зрівняли тільки на 56-й хвилині зусиллями Каріма Адеємі. А переможний м'яч Ред Булл забив вже на останній хвилині основного часу - відзначився 20-річний американець Бренден Аронсон.

Також сьогодні відбувся один матч плей-офф кваліфікації Ліги Європи, в якому сербська Црвена Звезда розгромила румунський Клуж з рахунком 4:0.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Плей-офф

Шериф - Динамо Загреб 3:0
Голи: Адама Траоре (45, 80), Коловос (54)

Ред Булл Зальцбург - Брондбю 2:1
Голи: Адеємі (56), Аронсон (90) - Ухре (6)

Ліга Європи. Кваліфікація. Плей-офф

Црвена Звезда - Клуж 4:0
Голи: Павков (5), Катай (38), Ель Фарду (68), Іванич (77)

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин