Монако перед поїздкою в Україну програв Лансу

Футбол 20:18 - 21 серпня 2021

Команда Ніко Ковача провалює старт сезону

Твіттер Ланса

Монако на своєму полі поступився Лансу (0:2) в матчі 3-го туру Ліги 1 сезону-2021/22.

На 51-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард Ланса Ігнатіус Ганаго. Він увірвався в штрафну зону з правого флангу і прошив Олександр Нюбеля потужним ударом в ближній кут.

Крапку в матчі на останніх хвилинах поставив Симон Банза. Захисник Монако в найпростішій ситуації подарував м'яч Пшемиславу Франковськи, який викотив м'яч на порожні ворота.

У стартових трьох турах Монако набрав лише 1 очко. На минулих вихідних команда Ніко Ковача на виїзді поступилася Лорьяну.

Нагадаємо, Монако - суперник Шахтаря по плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Першу гру на виїзді "гірники" виграли 1:0, а матч-відповідь відбудеться вже найближчої середи.