Байєр відправив чотири м'ячі в ворота Боруссії М

Футбол 21:59 - 21 серпня 2021

Перша перемога леверкузенців в цьому сезоні

Байєр на своєму полі розгромив Боруссію Менхенгладбах (4:0) в матчі 2-го туру Бундесліги.

Гра почалася з нещасного випадку для гостей. Вже на третій хвилині після дальнього удару м'яч від штанги потрапив в голкіпера Яна Зоммера і влучив у ворота. А на 8-й хвилині класним ударом з лінії штрафної зони забив Патрік Шик.

На початку другого тайму за допомогою рикошету від захисника рахунок до розгромного довів Мусса Діабі, а в самій кінцівці крапку в матчі поставив Надім Амірі.

Байєр здобув першу перемогу в сезоні. У 1-му турі він зіграв внічию з Уніоном (1:1). Боруссія М в першій грі сезону несподівано зупинила Баварію (1:1).