Депай забив дебютний гол, але Барселона не змогла обіграти Атлетик

Футбол 00:56 - 22 серпня 2021

Перша втрата очок команди Кумана

Барселона на виїзді розписала нічию 1:1 з Атлетиком з Більбао.

У першому таймі команди обійшлися без голів, а Мартін Брейтуйет на шостій хвилині запоров ідеальний момент з передачі Мемфіса Депая. Датчанин відправив м'яч вище воріт з кількох метрів.

Після перерви Атлетик активно пішов вперед, а на 50-й хвилині Іньїго Мартінес відкрив рахунок ідеальним ударом головою після подачі з кутового.

Піти від поразки Барсі допоміг результативний удар новачка команди Мемфіса Депая. Після пасу від Серхі Роберто нідерландець надпотужним ударом відправив м'яч у верхній ближній кут.

Мальорка на виїзді у важкому матчі переграла Алавес (1:0). Єдиний гол в кінцівці забив 20-річний дебютант Фер Ніньо.

Вільярреал другий тур поспіль зіграв 0:0. Минулого тижня команда Унаї Емері з таким же рахунком розписала нічию з Гранадою, а на цей раз - на полі Еспаньола.

Валенсія лише в кінцівці уникла поразки проти Гранади. Луїс Суарес відкрив рахунок на 16-й хвилині, а Карлос Солер зумів зрівняти з пенальті тільки за дві хвилини до кінця основного часу.