Ми з Барселоною ходимо парою. Реал втратив очки в матчі чемпіонату Іспанії

Футбол 00:55 - 23 серпня 2021

Реал врятувався в кінці гри

Автор: Руслан Травкин

Getty Images. Гарет Бейл

У другому турі Ла Ліги Реал відправився в гості до Леванте. Почали "вершкові" добре, вже на 5-й хвилині їх вперед вивів Бейл.

Початок другого тайму залишився за "жабами". На 58-й хвилині вже вони були лідерами в матчі. На 73-й хвилині спрацювала заміна від Анчелотті, який вийшов на поле Вінісіус відновив рівновагу.

Потім Реал знову пропустив. Через пару хвилин Леванте міг робити рахунок 4: 2, але замість цього Вінісіус зробив дубль і врятував Реал.

Варто відзначити, що в цьому турі втратила очки і Барселона.