Вогняний другий тайм. Чорноморець і Олександрія розписали результативну нічию

Футбол 21:38 - 27 серпня 2021

Олександрія зуміла уникнути поразки

Сайт УПЛ

Чорноморець і Олександрія зіграли внічию 2:2 в стартовому матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги.

У першому таймі команди обійшлися без голів, а після перерви гра пішла на зустрічних курсах. На 68-й хвилині Артур Авагімян зумів проникнути між захисниками і точно пробив в ближній кут. Але вже за чотири хвилини Максим Третьяков пробивав з лінії штрафної зони, а м'яч рикошетом від Миколи Михайленко влетів у ворота.

Ще через чотири хвилини Чорноморець знову вийшов вперед! Владислав Ванат втік від Каспарса Дубри і реалізував вихід сам на сам. Але на 84-й хвилині Денис Устименко неймовірним обвідним ударом поклав м'яч прямо в дев'ятку і приніс Олександрії нічию.