Артета out? Арсенал безвольно програв Ман Сіті, Зінченко відіграв тайм

Футбол 16:10 - 28 серпня 2021

Кошмар "канонірів" триває

Манчестер Сіті на своєму полі дуже крупно обіграв Арсенал (5:0) в матчі 3-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Всі питання "городяни" зняли ще в першому таймі. На сьомій хвилині Ілкай Гюндоган класно пробив головою після подачі Габріела Жезуса, а через п'ять хвилин ударом в дотик перевагу подвоїв Ферран Торрес.

Арсеналу вдалося трохи вирівняти гру, але на 35-й хвилині Граніт Джака пішов в дуже грубий підкат проти Жоау Канселу і отримав пряму червону картку. У більшості Сіті ще до перерви забив третій м'яч - після прострілу Джека Гріліша з декількох метрів точно пробив Жезус.

У другому таймі Ман Сіті взагалі не віддавав м'яч Арсеналу, а на 53-й хвилині Родрі класним дальнім ударом довів рахунок до непристойного. Крапку в матчі на 84-й хвилині після прострілу Ріяда Мареза поставив Торрес.

Олександр Зінченко почав гру на лаві запасних, але в перерві вийшов на поле замість Кайла Уокера.

Ман Сіті здобув другу перемогу в сезоні. У попередньому турі він з таким же рахунком розгромив Норвіч, а на старті сезону поступився Тоттенхему (0:1). Арсенал поки що очок взагалі не набирав, а також не забив жодного гола. Перед цим він програв Брентфорду (0:2) і Челсі (0:2).