Коли Бейл у вогні. Вельс вирвав перемогу у Білорусі

Футбол 18:05 - 05 вересня 2021

Нападник Реалу відзначився трьома голами

Бейл

УЄФА / автор невідомий

У матчі кваліфікації чемпіонату світу 2022 року, який відбувся на нейтральному полі у Казані, Гарет Бейл відкрив рахунок вже на 6-й хвилині, реалізувавши пенальті, а також поставив крапку, забивши переможний гол у компенсований час - 3:2.

Під час поєдинку білоруси змогли відігратися після швидко пропущеного гола та вели 2:1, але перевагу не втримали. Бейл у середині другого тайму оформив дубль, а потім довів лік своїм голам і до хет-трику.

У таблиці групи Е валлійці займають 3 місце. У них 6 очок після 3 матчів. Білорусь йде слідом із 3 пунктами після 4 ігор. Лідирує команда Бельгії, у якій 10 очок після 4 зустрічей.

Відбір до ЧС-2022

Група Е

Білорусь - Вельс - 2:3

Голи: Бейл, 6 пенальті (0:1). Лісакович, 29 пенальті (1:1). Седько, 31 (2:1). Бейл, 69 пенальті (2:2). Бейл, 90+3 (2:3).