Слабко як для лідера АПЛ. Тоттенгем в меншості розгромно програв Кристал Пелас

Футбол 16:30 - 11 вересня 2021

"Шпори" провалили гру

Тоттенгем на виїзді крупно програв Крістал Пелас (0:3) в матчі 4-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Всю гру "шпори" дуже слабо атакували і практично не загрожували воротам Вісенте Гуаїтаи. У той же час господарі регулярно навантажували штрафний майданчик суперників.

У підсумку свої плоди це принесло лише під завісу другого тайму. На 75-й хвилині Уилфрід Заа вивів свою команду вперед ударом з пенальті, а через дев'ять хвилин все той же Заа прострілив на новачка Одсонна Едуара, який метрів з 11 технічно пробив під штангу. На останніх секундах Едуар опинився з м'ячем за декілька метрів від воріт і оформив дубль.

З 58-ї хвилини Тоттенгем грав в меншості. Команду Нуну Ешпіріту Санту підвів Джафет Танганга, який отримав другу жовту картку.

Тоттенгем зазнав першої поразки в сезоні. Він з 9 очками залишається лідером АПЛ, але навряд чи утримає цю позицію. Крістал Пелас з 5 очками йде на 11-й позиції.