Аталанта в матчі з трьома пенальті програла Фіорентині. Малиновський вийшов на заміну

Футбол 23:42 - 11 вересня 2021

Команда з Бергамо не змогла виграти другий матч поспіль

Аталанта на своєму полі поступилася Фіорентині (1: 2) в матчі 3-го туру Серії А.

Перший гол Фіорентина зуміла забити на 33-й хвилині. Під час прострілу з флангу м'яч потрапив в руку Йоахима Мхле, а арбітр поставив пенальті. Вирок впевнено виконав Душан Влахович.

У дебюті другого тайму "фіалки" отримали право на ще один одинадцятиметровий. На цей раз за підніжку Берат Джімсіті проти Джакомо Бонавентури. До м'яча знову підійшов Влахович, який оформив дубль.

На цьому пенальті в матчі не закінчилися. Тільки ось на 65-й хвилині такий шанс отримала Аталанта, а Дуван Сапата відмінно пробив в кут.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський не потрапив до стартового складу, а на 50-й хвилині вийшов на поле замість Олексія Олексій Андрійович Міранчук.

Аталанта втратила очки у другому матчі поспіль. Після 3-х турів в активі команди Гасперіні 4 очки. Фіорентина з 6 очками йде на 6-й позиції.