4 голи за 13 хвилин. Евертон зломив опір Бернлі

Футбол 00:14 - 14 вересня 2021

Таунсенд знову забив неймовірно красивий гол

Евертон вдома обіграв Бернлі (3:1) в заключному матчі 4-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Перший тайм вийшов максимально нудним. На полі було багато боротьби, а небезпечних моментів команди не створювали.

Після перерви все змінив гол Бена Мі на 53-й хвилині. Центральний захисник Бернлі відмінно пробив головою після подачі Йоханна Гудмундссона з правого флангу.

Але команда Рафаеля Бенітеса все перевернула за якихось шість хвилин. На 60-й Майкл Кін головою після подачі зі штрафного рахунок зрівняв, а на 65-й Андрос Таунсенд забив неймовірно красивий гол обвідним дальнім ударом. Буквально в наступній же атаці Демарей Грей втік сам на сам з воротарем і поставив крапку в матчі.

Евертон зрівнявся за очками з лідерами АПЛ МЮ, Челсі і Ліверпулем. У чотирьох команд по 10 балів. Бернлі з 1 очком в активі займає 18-е місце.