Підтвердили статус. Ювентус та Челсі стартували у ЛЧ з перемог

Футбол 00:08 - 15 вересня 2021

Італійський та англійський клуби обіграли Мальме та Зеніт відповідно

Челсі

Getty Images / by Catherine Ivill

Туринці здійснили візит до Мальме, та здобули там велику перемоги з рахунком 3:0. Переможний результат гравці Ювентуса зробили ще до перерви, а у другому таймі голів забито не було ані ними, ані шведами.

У паралельному матчі в Лондоні Челсі відзначився скромною перемогою над Зенітом - 1:0.

В матчах 2-го туру Ювентус прийме Челсі, а Мальме відвідає РФ, де зустрінеться з Зенітом. Матчі відбудуться 29 вересня.