Різний старт у ЛЄ. Ференцварош Зубкова програв, Вест Ґем Ярмоленко виграв

Футбол 21:41 - 16 вересня 2021

Закінчилися матчі 1-го туру у групах E, F, G, H євротурніру

Вест Ґем

УЄФА / автор невідомий

Ференцварош, який грає в групі G, відправився у гості до Байєру, та першим повів у поєдинку в рахунку. Однак перевагу угорська команда не втримала, та зазнала безвольної поразки- 1:2. В "старті" Ференцвароша до 86-ї хвилини відіграв українець Олександр Зубков. В іншому матчі квартету Бетіс та Селтік влаштували справжню "перестрілку". 4:3 - перемогли іспанці.

У групі Н лондонський Вест Ґем вдало з'їздив до столиці Хорватії - Загребу. Додому Андрій Ярмоленко та Ко повертаються з перемогою 2:0. Український вінгер з'явився на полі в складі англійців на заміну на 83-й хвилині.

Ліга Європи

Група Е

Галатасарай - Лаціо - 1:0

Гол: Стракоша, 67 автогол (1:0).

Локомотив - Марсель - 1:1

Голи: Ундер, 59 пенальті (0:1). Керк, 89 (1:1).

Вилучений Тікнізян, 58 (Локомотив).

Група F

Мідтьюлланн - Лудогорец - 1:1

Голи: Ісаксен, 3 (1:0). Десподов, 32 (1:1).

Црвена Звезда - Брага - 2:1

Голи: Родіч, 75 (1: 0). Галено, 76 (1:1). Катай, 85 пенальті (2:1).

Група G

Байєр - Ференцварош - 2:1

Голи: Р. Ммае, 8 (0:1). Паласіос, 37 (1:1). Вірц, 69 (2:1).

Бетіс - Селтік - 4:3

Голи: Айєті, 15 (0:1). Юрановіч, 27 пенальті (0:2). Міранда, 32 (1:2). Хуанмі, 35 (2:2). Іглесіас, 51 (3:2). Хуанмі, 53 (4:2). Релстон, 87 (4:3).