Знову біль для українських фанатів. Зоря без шансів програла в Норвегії

Футбол 23:52 - 16 вересня 2021

Жахливий матч команди Віктора Скрипника

Твіттер Буде-Глімт

Луганська Зоря на виїзді без шансів програла чемпіонам Норвегії Буде-Глімт (1:3) в матчі 1-го туру групового етапу Ліги конференцій.

У першому таймі господарі дуже активно атакували, але не можна сказати, що команда Віктора Скрипника в чомусь сильно поступалася супернику. Третя команда України вибігала в непогані контратаки, але норвежці дуже солідно грали в обороні.

Справжньою катастрофою для Зорі став початок другого тайму. На 48-й хвилині Ульрік Салтнес вивів свою команду вперед ударом головою після кутового, а вже через хвилину Ола Сольбакен реалізував вихід сам на сам. Остаточно українську команду добив Амаль Пеллегріно, який зумів неймовірним чином закрутити м'яч у ворота з лівого флангу.

Лише на останніх хвилинах Артем Громов в результаті виходу сам на сам забив гол престижу.

У 2-му турі Зоря вдома зіграє проти Роми, а Буде-Глимт поїде в гості до софійському ЦСКА.