Перервали чорну смугу. Гол Чорноморця допоміг Колосу здолати Інгулець

Футбол 15:55 - 18 вересня 2021

Колос взяв важливі три очки

УПЛ

Сьогодні, 18 вересня, в рамках 8-го туру УПЛ Колос відправився в гості до Інгульця. Команда з Ковалівки переживає не найкращий період, до цього матчу на їхньому рахунку три поразки поспіль із загальним рахунком 1:11.

Команда Кузнєцова активно почала і вже на 6-й хвилині могла виходити вперед, але Кирило Петров не реалізував пенальті. Проте, активність Колоса таки реалізувалася в гол в середині першого тайму, коли забив Чорноморець.

Після цього гра вирівнялася, Інгулець почав проявляти активність, але до фінального свистка так і не зміг зрівняти рахунок. Колос перериває свою погану серію, а ось Інгулець, навпаки, поступається вже в третій грі поспіль.