Шахтар очікувано розгромив Маріуполь. Мінімальна перемога Дніпра-1

Футбол 19:09 - 18 вересня 2021

Маріуполь знову грав без орендованих у Шахтаря гравців

Сайт Шахтаря

Шахтар в номінально виїзному матчі, який проходив в Ковалівці, розгромив Маріуполь (5:0) в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги.

На 18-й хвилині свій перший м'яч у сезоні забив Данило Сікан, а через 2 хвилини дебютним голом у УПЛ відзначився Михайло Мудрик. Після перерви перевагу "гірників" закріпив Тете, а Георгій Судаков відзначився дублем.

Додамо, що Маріуполь знову грав експериментальним складом, оскільки не міг розраховувати на гравців, які орендовані у Шахтаря.

У паралельному матчі Дніпро-1 мінімально впорався з Вересом. З 75-й хвилині команда Ігора Йовічевіча грала в більшості через вилучення Михайла Сергійчука, а на 78-й переможний м'яч забив Маріо Чуже.

Шахтар з 19 очками залишається на другому місці, а Дніпро-1 з 16 балами посідає четверту позицію.